İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ YIL MESAJI

YENİ YIL MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Dünyada ve ülkemizde yaşanan önemli bazı olaylar normallerimizi değiştirmiş ve belki de 'olmaz' dediğimiz bazı gelişmelerin "yeni normal" olarak hayatımızın merkezine yerleştiği bir yıl olan 2021'i geride bırakıyoruz.

Tarihi kökenlerimizden aldığımız güçle, değişen koşullara en hızlı şekilde adapte olarak, cennet vatanımızın "köklü bir gelenekten, daha güçlü bir geleceğe" doğru yol almaya devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu noktada bizlere düşen; geçmişin muhasebesini doğru yaparak, tarihsel köklerimizden aldığımız birikim ve tecrübe ile, ülkemizi daha ileriye taşıyacak gençleri akademik ve değerler bağlamında donatılmış, çift kanatlı nesiller olarak yetiştirmektir.

Bu duygu ve düşünceler ile, 2022 yılının ülkemize ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyor, çalışma arkadaşlarımın, tüm veli ve öğrencilerimizin, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin, her kademedeki kamu personelimizin, özel sektör çalışanlarının ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, selamlarımı sunuyorum.

Murat GÖZÜDOK

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.