İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YARIYIL TATİLİ MESAJI

YARIYIL TATİLİ MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler,

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini büyük bir başarı ve gayretle tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte gösterdiğiniz özveri ve çalışma azmi, geleceğin liderlerini yetiştirmede önemli bir rol oynadı.

Değerli Meslektaşlarım,

Her birinizin öğrencilere yönelik gösterdiği özveri, eğitim sürecini daha anlamlı kılıyor. Birinci dönemi başarıyla tamamlamanın verdiği güvenle, ikinci dönemde de birlikte daha büyük başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Hep birlikte, öğrencilerimizin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgili Öğrenciler,

Birinci dönemi başarıyla tamamladınız ve sizlerle gurur duyuyoruz. Bu kısa ara tatil sürecini, dinlenmek ve yeni enerji toplamak için değerlendirin. İkinci döneme, yeni hedefler belirleyerek ve motivasyonunuzu yüksek tutarak başlamak için güzel bir fırsat. Sizlerin azmi, geleceğimizi şekillendirecek.

Kıymetli Veliler,

Çocuklarınızın başarılarına ortak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Onların potansiyellerini keşfetmelerindeki rehberliğiniz, onların geleceğini şekillendirme sürecinde kritik bir rol oynuyor. Karnelerini alırken, onları tebrik edip yeni döneme dair beklentilerini paylaşmak, onları daha da motive edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle ara tatilin, değerli meslektaşlarım, sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli velilerimiz için huzur, sağlık ve keyif dolu geçmesini dilerim. 

Murat GÖZÜDOK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.