İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE’DE DEMOKRASİ SERÜVENİ VE 15 TEMMUZ SÜRECİ SEMİNERİ

TÜRKİYE’DE DEMOKRASİ SERÜVENİ VE 15 TEMMUZ SÜRECİ SEMİNERİ

Öğretmenlere yönelik başlatılan Türkiye’de Demokrasi Serüveni ve 15 Temmuz Süreci Semineri, Küçükçekmece Cennet Kültür ve Sanat  Merkezinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal YILMAZ’ın katılımı ve sunumuyla gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan Şube Müdürü Necati TEKBAŞ, 15 Temmuz’da Türkiye’nin çok büyük bir tehlike yaşadığını ve ülkemizin fedakar insanlarının Çanakkale ruhuyla canlarını hiçe sayarak yaptıkları mücadele neticesinde bu büyük tehlikenin atlatıldığını ifade etti.

 

Şube Müdürü Necati TEKBAŞ’ın açılış konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZ, 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili yaşananları dile getirdikten sonra gelecek neslin bugünleri unutmadan büyütülmesi, tarihin tekkerrür etmemesi için yaşananlardan dersler çıkarılması gerektiğini vurguladı. Çocuklarımızın milli-manevi kişiliğe sahip, kültürel-sosyal açıdan donanımlı ve kabiliyetlerine uygun olarak üç boyutlu yetiştirilmesi üzerine vurgu yaptı. Ayrıca “Tüm cemaatler kötüdür” toptancılığının ve “Tüm cemaatler iyidir” korumacılığının doğru bir tutum olmadığına işaret etti.

 

23-03-201723-03-201723-03-2017

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.