İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kıymetli Meslektaşların, Değerli Veliler ve Sevgili Öğrencilerimiz

Bizler; milletimizin köklü geçmişinden günümüze çok önemli değerler atfettiği; dayanışma, dostluk, yardımlaşma ve birliktelik hislerini ramazan ayları ile beraber yoğun bir biçimde idrak etmekteyiz. Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-Şerifin vurguladığı pek çok duygunun tüm yaşamamız boyunca sürdürülmesi, sadece bu aylarla sınırlı kalmaması önem arz etmektedir.

Bugün bizler Ramazan ayını buruk bir hüzünle geride bırakıp Bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ramazan ayının manevi atmosferinin aziz milletimizin her daim kalbinde yer edinmesini ve bu atmosferde yoğun bir şekilde yaşadığımız değerlerimizin hayatımızın bir parçası haline gelmesini ve yol gösterici olmasını temenni ediyorum.

Bayram deyince akla paylaşma, yardımlaşma, dost meclislerinde edilen ve gönüllerde yer edinen sohbetler gelir. Öğrencilerimizin bu sohbetlerin birer parçası olacağına, Bayram vesilesi ile dostluk, sevgi, saygı ve dayanışma konusunda örnek davranışlar sergileyeceklerine inanıyorum. Bayramlar çocuklarla güzel.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm İslam Aleminin ve Aziz Milletimizin bayramını tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum.

Murat GÖZÜDOK
İlçe Millî Eğitim Müdürü 

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.