İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, İstanbul Aydın Üniversitesinin Akademik Yılı Açılış Töreni için Küçükçekmece´de

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, İstanbul Aydın Üniversitesinin Akademik Yılı Açılış Töreni için Küçükçekmece´de

     Yeni eğitim ve öğretim yılına başlayan İstanbul Aydın Üniversitesi´nin açılış töreni İAÜ Florya Kampüsü´nde yapıldı. Açılış törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, üniversitenin akademik camiası ve birçok öğrenci katıldı.

     Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, İstanbul Aydın Üniversitesinin akademik yılı açılış töreninde yaptığı konuşmada, 15 Temmuz´daki darbe girişimine karşı gösterilen direnişin gelecek nesillere aktarılması bakımından Milli Eğitime ve üniversitelere büyük görev düştüğünü dile getirdi."Kahraman milletin kanıyla, canıyla, tanka, topa, tüfeğe, uçağa, helikoptere karşı yazdığı destanın mutlaka gelecek nesillere aktarılması lazımdır. Burada Milli Eğitim´e büyük bir görev düşüyor ama burada aynı zamanda üniversitelerimize de büyük bir görev düşüyor" dedi.

 

24-10-2016

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.