İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURBAN BAYRAMI MESAJI

KURBAN BAYRAMI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

Mübarek Kurban Bayramı'na erişmenin mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Bu özel gün, kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği, manevi değerlerimizin en yüksek seviyeye çıktığı bir bayramdır.

Kurban Bayramı, bizlere yardımlaşmanın, hoşgörünün ve sevginin ne kadar önemli olduğunu hatırlatan bir vesiledir. Bu anlamlı günlerde, toplum olarak birbirimize daha sıkı sarılmalı, ihtiyacı olanlara el uzatmalı ve birlik beraberlik içinde geleceğe umutla bakmalıyız. Özellikle birbirimize destek olmanın ve paylaşmanın değerini bu vesile ile bir kez daha anlamaktayız.

Eğitim camiamızın kıymetli mensupları, sizler geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için büyük bir özveriyle çalışmaktasınız. Eğitimin her kademesinde gösterdiğiniz fedakarlık, sabır ve azimle, çocuklarımızın geleceğini inşa ediyorsunuz. Bu gayretlerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Kurban Bayramı'nın sizlere, ailelerinize ve öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

Kıymetli velilerimiz, çocuklarımızın eğitim yolculuğunda gösterdiğiniz destek ve iş birliği için sizlere de teşekkür ederim. Eğitimin, ailede başladığının bilinciyle, çocuklarımızın gelişiminde en büyük rolü üstleniyorsunuz. Kurban Bayramı'nın, ailelerinizle birlikte geçireceğiniz huzurlu ve mutlu anlara vesile olmasını temenni ederim.

Sevgili öğrenciler, sizler bizim umut ışığımızsınız. Bayram vesilesiyle, paylaşmanın ve yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlayın. Bu bayramda, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel anların tadını çıkarın ve manevi değerlerinizi pekiştirin.

Kurban Bayramı'nız mübarek olsun. Bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim.

Saygılarımla,

Murat GÖZÜDOK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.