İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURBAN BAYRAMI MESAJI

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Murat GÖZÜDOK, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. 
KURBAN BAYRAMI MESAJI

Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran bir Kurban Bayramı'na daha hep birlikte kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

İnsanları birbirine yakınlaştıran, aynı duygu ve düşüncelerde buluşturan, günlük kaygı ve sorunlardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve beraberliği sağlayan bu özel günlerde, başta yakınlarımız olmak üzere, kimsesizleri, yaşlılarımızı, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı ziyaret ederek gönüllerini  almanın, yalnızlıklarını bir an olsun unutturmanın manevi huzurunu hep beraber yaşayalım.

Bu bayramda da bu ruhu göstererek, birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılalım. Sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirelim. 

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu kutsal günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba gösterelim. 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe, hayırlara vesile olmasını temenni ederim. 

Murat GÖZÜDOK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.