İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçükçekmece Voleybol Kulübü ve Yöneticileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZ’I Makamında ziyaret ettiler.

İstanbul Şampiyonu Küçükçekmece Voleybol Kulübü´nün Minik Kızları, kulüp başkan yardımcısı Sayın.Cemil MUTLU ile kulüp genel sekreteri ve altyapı koordinatörü Sayın. Murat Bahri ALARSLAN eşliğinde 11 kişilik kafile ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın. Cemal YILMAZ´ı makamlarında ziyaret ettiler. İyi niyet ve temennilerin dile getirildiği ziyaret sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Cemal YILMAZ tarafından sporcularımıza "Ömer Seyfettin Hikaye Kitapları" hediye edildi. Ziyaret sonrasında kulüp yönetici ve sporcuları İlçe Milli Eğitim Müdürcülüğündeki sıcak karşılamadan, spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın. Cemal YILMAZ´a teşekkür ederek ayrıldılar.
Küçükçekmece Voleybol Kulübü ve Yöneticileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZ’I Makamında ziyaret ettiler.

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.