İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İle Mesleki Eğitim Mevzuatı Toplantısı

Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri İle Mesleki Eğitim Mevzuatı Toplantısı

Mesleki Eğitim Mevzuatında yapılan değişiklikleri ve yenilikleri tanıtım ve istişare toplantısı, Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu Şube Müdürümüz Sayın Ömer AVCI, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Serdar Ahmet ELDİVAN ve Küçükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Mesleki eğitim mezunların ortaöğretim diploması alma haklarının ön plana çıktığı toplantıda, çırak öğrencilere SGK primi, işverene devlet katkısı, Kalfalık ve Ustalık Belgeleri hak ediş imkanlarıyla ilgili detaylı bilgiler Oda Teşkilatı ve işverenlerle paylaşıldı. Kısa vadede yapılacak faaliyetlerle ilgili planlamalar yapıldı. Ev sahipliğinden dolayı Sayın Başkan Mustafa YORULMAZ'a, katkılarından ötürü Genel Sekreter Bülent BAYRAKDAR, Başkan Vekili Ahmet KARA, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Cavit BİLİCİ, Sayın Uysal MACARCIKOĞLU, Sayın Rıza CAN, Sayın Mehmet Emin CANGİR, Sayın Ömer ÇETİNKAYA, Sayın Şafak Ender ALPTEKİN, Denetim Kurulu Üyeleri Sayın Doğan KÜLEKÇİ ve Sayın Sayın Savaş ÜNGÖR Beylere teşekkür ederiz.

15-10-2019

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.