İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen 2014-2015 Eğitim- Öğretim Yılı 1. Sportif Müsabakalar Ödülleri sahiplerini buldu.

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen törene Küçükçekmece İlçe Kaymakamı Harun KAYA ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel KARADENİZ başta olmak üzere Belediye Meclis Üyeleri, okul müdürleri ile yüzlerce genç sporcu katıldı. ÖĞRENCİSİ BAŞARI ELDE EDEN ÖĞRETMENE MÜJDE VERDİ Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından söz alan İlçe Kaymakamı Harun KAYA, “Gençler için ülkemiz için ne yapabiliriz diye hep kendimize soruyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek inşası kurmaya çalışıyoruz. Bugün Küçükçekmece’de olimpiyatlara çıkacak sporcu var mı? Bizler bunu desteklemek için beden dersi öğretmenlerine maddi ve manevi bir teşvikte bulunmayı düşünüyoruz. Hem ulusal hem de uluslar arası başarı elde eden öğretmenler ödüllendirilmeli” diye konuştu. ‘SPOR KONUSUNDA HER TÜRLÜ HİZMETE İMZAMIZI ATARIZ’ Dereceye giren genç sporcuları tebrik eden Temel KARADENİZ ise, “Küçükçekmece Belediyesi olarak biz gençlerimizi spor yapmaları konusunda teşvik eden her türlü hizmete imzamızı atacağız. Vatandaşlarımızın daha nezih daha temiz tesislerden faydalanmasını istiyoruz. Sizlerin bizleri sporla ilgili yatırım yapma konusunda yüreklendirmeniz, daha çok spor yaparak gerekliliğini göstermeniz gerekiyor. Ne mutlu ki, biz Küçükçekmece olarak şanslı bir ilçeyiz. Spor salonlarımız çocuklarla doluyor. Ancak büyüklerimize de spor alışkanlığı kazandırmak istiyoruz” dedi. DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ   Ünlü spor spikeri Emre Tilev’in sunuculuğunu yaptığı törende; müsabakaları tamamlanan kros Cumhuriyet Koşusu, Başöğretmen Atatürk Koşusu ile Okullar Arası Futbol, Masa Tenisi ve Satranç Turnuvalarında dereceye giren öğrencilere kupaları protokol üyeleri tarafından verildi.  Genç sporcuların heyecanının gözlerinden okunduğu ödül töreninde, coşku dolu ve eğlenceli görüntüler yaşandı. Törende ayrıca masa tenisi ve satranç branşlarında yarışan öğretmenler de ödül aldı. 
Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen 2014-2015 Eğitim- Öğretim Yılı 1. Sportif Müsabakalar Ödülleri sahiplerini buldu.

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.