KÜÇÜKÇEKMECE ATATÜRK KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, GASTRONOMİ FESTİVALİ VE LEZZET YARIŞMASINDA BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU
![KÜÇÜKÇEKMECE ATATÜRK KIZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, GASTRONOMİ FESTİVALİ VE LEZZET YARIŞMASINDA BÖLGE ŞAMPİYONU OLDU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/05211548_whatsappimage20240505at12.41.551.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığımızca düzenlenen; Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit YENTÜR ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Murat GÖZÜDOK'un katıldığı, Gastronomi Festivali ve Lezzet Yarışmasında; bölge şampiyonu olarak Türkiye finalinde bölgemizi, ilimizi ve ilçemizi Küçükçekmece Atatürk Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğrencilerimiz temsil ettiler. Lezzetli yemekleri ile birinci olan, bizleri Türkiye finalinde temsil ederek gururlandıran öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.