İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ´IN 23 NİSAN MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ´IN 23 NİSAN MESAJI

Sözlerime başlarken sizleri saygıyla selamlıyorum.

 

Türkiye Büyük Millet Millet Meclisi’nin  97. kuruluş yıl dönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

 

     23 Nisan 1920 Türk Milletimizin iradesini temsil eden Büyük Millet Meclisinin açıldığı gündür. Bugün milletimizin bayramıdır. Atatürk bu bayramı özellikle milletimizin geleceği olan çocuklarımıza armağan etmiştir.

 

Sevgili çocuklar;

     Sizler milletimizin geleceğisiniz. Sizi seviyor ve size güveniyoruz. Sizler vatanımızı ve milletimizin özgürlüğünü ilelebet koruyacaksınız. Sizleri  bu şuurda yetiştirmeye çalışıyoruz. Hamdolsun 15 Temmuz hain darbe girişiminde bizleri mahçup etmediniz. Dost düşman herkese bu aziz milletin yiğit evlatları olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz.

 

Herkes bilmeli ki!

     Bu topraklarda bundan sonra kimse bizi sindiremeyecektir. Cumhuriyetin ilk kuruluşunda gösterdiğimiz birlik ve dayanışmayı hep sürdüreceğiz. Vatanımız ilelebet özgür olacak. Ayyıldızlı bayrağımız hep özgürce dalgalanacak. Bunun için ne bedel gerekiyorsa bizler hep ödemeye hazırız. Bu duygularla vatanımız, milletimiz, bayrağımız ve özgürlüğümüz için mücadele ederken şehit düşen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Yarınlarımız hep umutlu, bayramımız kutlu olsun.

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.