İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ MEHMET AKİF İNAN İMAM HATİP ORTAOKULU ZİYARET ETTİ.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZ 25 Aralık Cuma günü okulumuzu ziyaret etti. Okul Müdürü tarafından okulumuzda yapılan ve yapılması planlanan projeler ile eğitim-öğretim sürecindeki diğer okul faaliyetleri hakkında kısa bir brifing arz edildi. Okulumuzun gün geçtikçe yükselen başarı grafiğini dile getirerek memnuniyetini belirtti.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ MEHMET AKİF İNAN İMAM HATİP ORTAOKULU ZİYARET ETTİ.

Okul Müdürümüz Sayın Lütfü YALÇIN ve Müdür Yardımcılarımızla yaptığı görüşmelerin ardından öğretmenlerimizle kısa ve sıcak bir sohbette bulundu. Eğitim-Öğretim kalitesinin artırılabilmesi için yapılabilecek çalışmalar hakkında bizzat öğretmenlerimizle fikir alışverişinde bulundu. Bu anlamlı ziyaret sırasında Özel Eğitim Sınıfımız, Anasınıflarımız ve Dersliklerimizi de yerinde inceleme fırsatı buldu.

Ziyaretinden memnun olduğunu belirtip okulda eğitim sürecine katkısı bulunan her bir personelimize teşekkürlerini sunarak okulumuzdan ayrıldı. Mehmet Akif İnan İmam Hatip Ortaokulu ailesi olarak yoğun mesaisinde okulumuzu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZ’a sonsuz şükranlarımızı arz ederiz.

31-12-201531-12-201531-12-201531-12-2015

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.