İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat GÖZÜDOK'un Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat GÖZÜDOK'un Öğretmenler Günü Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Gün yüzüne çıkarılmamış hiç bir cevherin değeri yoktur. Bizler her bir öğrencimizin özünde keşfedilmemiş nice cevherler taşıdığını biliyoruz. Bu cevherlerin açığa çıkarılması sadece görevimiz değil, aynı zamanda mutluluk kaynağımızdır. 

Bu yolda öğrencilerimizle yürürken yere düşen hiçbir cevherin değerinden bir şey kaybetmeyeceği üzerine konuşuyoruz. Onları düştüklerinde göğün yüceliğini tatmış olmanın gücüyle tekrar kalkacaklarına emin bir şekilde hayatın başka basamaklarına uğurluyoruz. 

Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltılardan kısmen mahrum kaldığımız bugünlerde bu ışıltıları hissedebilmenin azmini ve tekrar görmenin ümidini taşıyoruz. Her zaman olduğu gibi vicdanımızın rehberliğinde kırmadan, yormadan, şefkatle, ilgiyle, bilgiyle yürümeye devam ediyoruz.  

Öğrencilerimizin aydınlık yarınlarının ve ülkemizin müreffeh geleceğinin bilincinde olan siz değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum.

Bu vesileyle başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehit öğretmenlerimizi ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Murat GÖZÜDOK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.