İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamımız Sayın Harun KAYA´nın Yeni Yıl Mesajı

İlçe Kaymakamımız Sayın Harun KAYA´nın Yeni Yıl Mesajı

Sevgili Öğretmenler!

Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.

2018 yılı, ilçemiz açısından önemli projelerin hayata geçirildiği, gelecek yıl içinse önemli projelerin hazırlıklarının yapıldığı bir yıl oldu. İstanbul’un eğitim üssü olması noktasında gayret ettiğimiz ilçemizin daha güzel günler göreceğine inancım tamdır.

İlçemizin sporda, sağlıkta, eğitimde, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz gelişmelere ulaşılabilmiş ve daha yaşanılabilir bir ilçe olması, bu ilçede yaşayan herkesin katkısıyla mümkün olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, toplumsal hayatımızda daima barışın, sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olması dileklerimle, bütün vatandaşlarımızın, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

 

Harun KAYA

Küçükçekmece Kaymakamı

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.