İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Hep birlikte, sevgi, barış ve hoşgörünün simgesi olan mübarek Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günlerin, toplumsal dayanışma ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmesini, aramızdaki sevgi ve saygı bağlarını daha da pekiştirmesini diliyorum.  

Eğitim camiası olarak geçtiğimiz yıl, birçok zorluğa rağmen, birlik ve beraberlik içinde önemli başarılar elde ettik. Bu başarıların her biri, siz değerli öğretmenlerimizin fedakar çalışmaları, velilerimizin destekleri ve öğrencilerimizin azimli çabaları sayesinde mümkün oldu. Bu bayram vesilesiyle, tüm eğitim camiamıza içten teşekkürlerimi sunuyorum.Bayramın, yeni umutlara kapı aralayan, yüreklerimizdeki sevgi ve kardeşlik duygularını artıran bir başlangıç olmasını temenni ediyorum.   

Hepimizin, birbirimizi daha iyi anladığı, empati kurarak bir arada yaşamanın değerini daha yüksek tuttuğu, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum.  

Öğrencilerimiz, sizler geleceğimizin umudusunuz ve her birinizin, ülkemizin aydınlık yarınlarına katkıda bulunacak önemli bireyler olduğuna inancım tam. Bu bayramın, sizlere ve ailelerinize sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diler, eğitim yolculuğunuzda yeni kazanımlar elde etmenize vesile olmasını umarım.  

Ramazan Bayramı'nın, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini dileyerek, tüm eğitim camiamızın ve vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Saygılarımla.

Murat GÖZÜDOK
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.