İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Gençlik, Toplumun Lokomotifi!” proje çalışmaları aralıksız devam ediyor

Küçükçekmece Kaymakamlığı Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi (PGUB)’nin yazarak Deutsch-Türkische Jugendbrücke - Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya’ya sunduğu “Gençlik, Toplumun Lokomotifi!” adlı proje kabul edildi. 
“Gençlik, Toplumun Lokomotifi!” proje çalışmaları aralıksız devam ediyor

20 - 26 Mayıs 2018 tarihleri arasında proje ortağı dieKunstBauStelle e.V. derneği yöneticileri ile toplantı ve faaliyetler gerçekleştirmek üzere Almanya’nın Landsberg am Lech şehrine giden Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin NARİ ve PGUB uzmanları İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek proje hareketliliği ve faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

İlçemizde yaşamakta olan gençleri geliştirmeye yönelik yürütülecek her türlü çalışmayı gönülden desteklediğini belirten Sayın Cemal YILMAZ “Küçükçekmece’nin ve ülkemizin geleceği gençlerimizin elinde. Uluslar arası işbirliği kurarak kültürümüzü tanıtmalarına ve farklı ülkelerin kültürlerini öğrenmelerine olanak sağlayan, onları sosyal hayata hazırlayan ve sorumluluk almalarına fırsat tanıyan çalışmaları memnuniyetle karşılıyoruz,” dedi.

08-06-201808-06-201808-06-2018

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.