İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELİNCİK ANAOKULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ´I MAKAMINDA ZİYARETE ETTİ

       Gelincik Anaokulu Müdüresi Hatice İMRENK ve öğrencileri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZI Makamında ziyaret ederek, Odasında öğrencilerimizi güler yüzü ve sıcaklığıyla karşılayan Müdürümüz öğrencilerimizle tek tek ilgilendi.         Müdürümüz Cemal YILMAZ´la sohbetimiz sırasında bizlere okul öncesinin önemini anlattı. Çocukların anaokulunda öğrendikleri hayat boyu unutamadıkları şeyler. Çocukların kişilik gelişimlerinin % 70 i anaokulunda gelişiyor. Anaokulunda kazandığı alışkanlıklar çocukların hayat biçimi oluyor. Hem kişilik gelişimi olarak hem de akademik gelişim olarak anaokuluna giden öğrenciler daha başarılı oluyor. Öğrenimleri açısından çok belirgin farklılıklar görüldüğünden, okul öncesinin gelecek nesillerimiz olan çocuklarımız için çok önemli olduğunu ve çocuklara anaokullarında özgüven ve büyük hedef aşılamamız gerektiğini vurgulayarak sohbetimizi sonlandırdık.         Bizleri makamına kabul eden ve hoş vakit geçirmemizi sağlayan, bizlere zaman ayıran Müdürümüz Sayın Cemal YILMAZ´a  teşekkür ederiz.
GELİNCİK ANAOKULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL YILMAZ´I MAKAMINDA ZİYARETE ETTİAtakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.