İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Koyma Töreni

24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Koyma Töreni

Ülkemizin ve çocuklarımızın aydınlık günlere yürümesinde onlara yol gösteren bizim ışığımızdır . Sevgiyle ektiğimiz tohumların yeşerdiği, ellerimize batan dikenlerine rağmen yetiştirdiğimiz güllerin burcu burcu koktuğu, gökyüzünün her gece yıldızlarla kaplı olduğu güzel günlerin mimarları şüphesiz ki bizler olacağız. Geçmişten aldığı emaneti geleceğe güvenle teslim etmeyi kendine kutsal bir vazife edinmiş bir meslek anlayışıyla yetiştirdiğimiz, kalbiyle kendi değerlerine, aklıyla geleceğin gelişmelerine bağlı dinamik nesiller geleceğimizin teminatı olacaktır. Bizlerin bu ideali bazen aile hayatımızın bile önünde tuttuğumuzu biliyor ve bu uğurdaki özverili, azimli, onurlu ve takdire şayan çalışmalarımızla gurur duyuyoruz.
Öncelikle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla anarken en kalbî duygularımızla tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz.

24-11-2019

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.