İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönem Değerlendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ Başkanlığında yapıldı.

      İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ Başkanlığında 26.02.2015 Perşembe günü Saat 14.00 Müdürlüğümüz toplantı Salonu’nda İlçemizdeki tüm Resmi Ortaokul, Lise ve Kurum Müdürleri ile aşağıda belirtilen gündem maddeleri doğrultusunda bir toplantı yapılmıştır          2014-2015 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönem Değerlendirilmesi, Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması Çalışmaları,  Öğrenci Kayıtları, Nakil İşlemleri, Özel Eğitim Okulları-Özel Eğitim Sınıfları İle İlgili İş ve İşlemler,  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler, Çocuk Kulüpleri Yönergesi Kapsamında Yapılan Çalışmaların Değerlendirilmesi, Okullarda Açılan Yetiştirme Kursları, Avrupa Birliği Projeleri, TÜBİTAK Projeleri, Beslenme Dostu Okul, Beyaz Bayrak Projesi, Bu Benim Eserim, Öncü Çocuklar ve Diğer Ulusal Projeler, İl Genelinde Yürütülen Yazarlar Okullarla Buluşuyor Projesi ve Teknolojik Tasarım Sergisi, Okumaz-Yazmaların Okur Yazar Hale Getirilmesi, Norm Kadro, Atama ve görevlendirme iş ve işlemleri, Okulların Ziyaret Edilmesi ve Denetlenmesi, Şube Müdürlerinin görev alanları ile ilgili yapacağı değerlendirme, Dilek, temenniler ve kapanış.          Cemal YILMAZ          İlçe Milli Eğitim Müdür
2014-2015 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönem Değerlendirme toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ Başkanlığında yapıldı.

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 395 46 00 / 01 / 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.