İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELENEKSEL SİYERİ NEBİ ÖDÜL TÖRENİ

Küçükçekmce İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüz tarafından düzenlenen geleneksel siyer-i nebi etkinlikleri ödül töreni  Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde  düzenlenmiş olup törene İlçe milli eğitim müdürümüz Sayın CEMAL YILMAZ, Şube Müdürümüz Sayın İsa KANICI, Küçükçekmece İlçe Müftümüz Sayın Mustafa TEMEL , Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı  Sayın Mustafa Kuzugüden,sponsor firma yöneticileri,okul müdürlerimiz,öğretmenlerimiz,öğrencilerimiz ve velilerimiz katılmıştır.
GELENEKSEL SİYERİ NEBİ ÖDÜL TÖRENİ

1)KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA LİSELER ERKEK KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.EMRE ÖZDEMİR

2.OSMAN YÜNÜS

3.ALİ FURKAN BAL


2)KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA (LİSE  KIZLAR KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.ELİF TANRIVERDİ

2.ZEYNEP ALTINDAĞ

3.ZEYNEP BİRER


3)KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA ORTAOKUL ERKEKLER KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.AHMET İLHAN KARAÇÖR

2.TURAN TARAKÇI

3.MUHAMMED ÖMER

 

4)KUR’AN-I KERİM’İ GÜZEL OKUMA ORTAOKUL KIZLAR KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.TESNİM ATTAR

2.MERVE TEBBET

3.İREM DEMİR

4.FATMA ÖRNEK

 

5)SİYER BİLGİ YARIŞMASI LİSELER 9. SINIF KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.FİRDEVS DAĞ

1.BÜNYAMİN GÜNBELDE

2.BEGÜM CEYDA ÇOTUL

3.CAHİDE YILMAZ

3.MUHAMMED DEMİR

3.NURSENA UÇAR

3.HABİP KANDEMİR

 

6)SİYER BİLGİ YARIŞMASI ORTAOKULLAR (5. SINIF KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.AMİNE YIMTİ

2.RÜMEYSA DEVECİ

3.ALEYNA KALAYCI

3.EMİN TETİKOĞLU

3.HANIM ONUR

3.TAHA TETİKOĞLU


7)40 AYET EZBERLEME YARIŞMASI  (LİSELER 10-11.SINIF KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.MERVE VERGİLİ

2.KÜBRA ÇAKIR

3.ŞÜKRAN ÇETİN

40 AYET EZBERLEME YARIŞMASI  (ORTAOKULLAR 7. SINIF KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.KÜBRA KÖSE

2.NİLAY KELEŞ

3.SUDENAZ KELEŞ

 

 8)40 HADİS EZBERLEME ORTAOKULLAR (6.SINIF KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.ŞÜEDA AYDIN

2.ÜMMÜ GÜLSÜM UZUN
3.HASAN ESEN

 

9)40 HADİS EZBERLEME İLKOKULLAR (4.SINIF KATEGORSİNDE DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ:

1.MUHAMMED ŞAHİN

2.İPEK RANA KARATAŞ

3.ZEYNEP BERRA KAYA

3.AHMET BURAK ÖZDEN

4.KORAY KADİROĞLU 

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Atakent Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No4 Küçükçekmece/İSTANBUL İETT 76O, 98T, 89T, 98, 89 - (212) 470 40 52 (212) 470 40 59 Cep Telf.(0538) 817 64 95 (538) 817 64 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.